A stylish WordPress theme for construction companies

Hakkımızda

Author

for your...

Osa Kimya, ahşap taklidi ürünleri ve hizmet kalitesiyle, Türkiye ve dünyanın en önde üreticilerinden olmayı başarmıştır. Düşük pronaj reaksiyon ısısı, isteklerine göre farklı özellikli ürünler sunmaktadır.

2012 yılında, % 100 yerli sermaye ile kurulan Wood Imitation, ihtisas alanı poliüretan sistemler olan ve kendini sürekli yenileyen öncü bir firmadır.

2015 yılında yeni bir planlama sürecine giren firmamız, sadece fabrikasını taşımakla kalmamış, müşterilerinden gelen talepleri göz önünde bulundurarak üretim kapasitesini yeni ürün grupları ile birlikte 20.000 ton/yıl’a çıkarmıştır

2.000 m2 kapalı, 1.000 m2 açık alana sahip olan fabrikamız, çağın gerektirdiği son teknolojik sistemle donatılmış üretim sistemi ile üretimine devam etmektedir.

Ürün gamını sürekli yenileyen Wood Imitation, her sene ürün portföyüne yeni poliüretan sistemler eklemektedir. Bünyesinde 100’den fazla poliüretan sistem bulunduran firmamız, büyümeye ve gelişmeye kararlılık ile devam etmektedir. Müşterilerine özel ürün seçenekleri de sunabilen firmamız, ortak Ar-Ge çalışmalarına önem vermekte ve firmalara özel poliüretan sistemler sunmaktadır.

Müşterilerinden gelen tüm talepleri değerlendiren, piyasadaki son gelişmeleri takip eden ve kendine bu günü değil, yarını hedef seçen Wood Imitation, Ar-Ge çalışmalarını geliştirmek için mevcut laboratuarının dışında son teknoloji ile donatılmış yeni bir laboratuar kurmuştur.

Halen, ülkemizin % 100 yerli sermayeli tek sistem evi olma özelliğini taşıyan Wood Imitation ürünlerini ; Orta Doğu  , Afrika ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerine ihraç etmektedir.

OSA KİMYA

Vizyon
Vizyon

2023 yılına kadar, Türkiye’nin Poliüretan sektöründe ihracat yapan ciro bazında ilk 10 firması arasında olmaktır.

devamı
Misyon
Misyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, zaman, tedarik ve kaliteli ürünler sunan, ürünlerini kendi üreten öncü ve başarılı bir firma olmaktır.

devamı
Inovasyon
Inovasyon

Dinamik değişim, farklılık yaratma ve algılamada çoğulculuk diye adlandırdığımız kavramlarla oluşturduğumuz inovasyon kültürü ile OSA KİMYA sektöründe varlığını sürdürmektedir.

Devamı

Biz Kimiz?

Osa Kimya; Modern endüstrinin birçok alan için ihtiyacı olup, işlenebilen tek hammaddedir. Poliüretan üretip, Türkiye ve dünya sanayisinin ihtiyacını karşılamaktayız. Ürünlerimiz arasında, yüksek yoğunluk (1000 donsty) poliüretan, farklı sektörlerde kullanılan, düşük yoğunluklu poliüretan ürünler bulunmaktadır. Kullanılan başlıca sektörler, mobilya, dekorasyon, inşaat, otomotiv ve izolasyon sanayileridir.
Osa Kimya olarak biz, hizmet verdiğimiz sektörlere, yüksek kaliteli poliüretan hammadde sağlamaktayız. Kullanım kolaylığı, hızlı kalıplaşma, düşük vizlozte, düşük realisyon ısısı, en düşük yoğunluk, optimum realisyon süresi ve düşük ısıl geçirgenlik sunmasıyla, ürünlerimiz sektörde her zaman ilk planda olmuştur.
Tecrübeli ve uzman Ar-Ge ekibimizle, yurtiçi -yurtdışı sanayinin ihtiyaçları göre, en kısa sürede, inovatif çözümler sunmaktayız.